Zoek
Nederlands

Netwerk

Toon als Tabel Lijst
Sorteren op
Tonen per pagina
Afbeeldingen van Datarack : 230V 6 connectors and switch

Datarack : 230V 6 connectors and switch

CAM-1092
Terminal strip with 6 connectors and switch
Afbeeldingen van Datarack : Cable organizer

Datarack : Cable organizer

CAM-4231
Cable organizer for rack. 1U.
Afbeeldingen van Datarack 4U

Datarack 4U

CAM-4531
Wall rack cabinet 4U and 45 cm deep. Incorporates power strip with 6 power sockets and 120 mm fan.
Afbeeldingen van Datarack 6U

Datarack 6U

CAM-4453
6U wall rack cabinet and 45 cm depth. Ventilation slots. Power strip with 6 power sockets incorporated. Tempered door glass with lock. Load capacity of 60 kg. Built in steel sheet 1,5 mm.
Afbeeldingen van Datarack 9U

Datarack 9U

CAM-4233
19"-9U rack cabinet for wall mount. 100 kg load. IP20. SPCC.
Afbeeldingen van Datarack recorder safe box

Datarack recorder safe box

CAM-699
Special recorder safe box. Aperture via combination and delayed programming. For 19" rack
Afbeeldingen van Injector POE 24V

Injector POE 24V

CAM-4383
PoE Gigabit injector of 24V DC /12W.
Afbeeldingen van Injector POE 48V

Injector POE 48V

CAM-1534
POE Injector. Inject a 46-52V to UTP cable to Cat.5 or higher.
Afbeeldingen van Optical fiber converter SFP - RJ45

Optical fiber converter SFP - RJ45

CAM-1217112AK
Type: Gigabit Ethernet <-> Glasvezel, Afmeting (LxBxH): 95 x 70 x 26 mm, Aansluiting 1: SFP/MiniGBIC Female, Aansluiting 2: RJ45 Female, Snelheid: 1000 Mbit.
Afbeeldingen van Switch : 4x POE + 2x uplink 100Mbps

Switch : 4x POE + 2x uplink 100Mbps

CAM-4138
4X POE 100M + 2X UPLINK 100M
Afbeeldingen van Ubiquiti UAP-AC-LR

Ubiquiti UAP-AC-LR

UAP-AC-LR
Ubiquiti UAP-AC-LR De Ubiquiti UAP-AC-LR is een Wi-Fi access point met zeer hoog zendvermogen waarmee u eenvoudig uw woning of kantoor kunt dekken. De Ubiquiti UAP-AC-LR kan snelheden tot 867 Mbps behalen dankzij de Wireless-AC standaard.
Afbeeldingen van Switch : 4x POE + 1x uplink Industrial + SFP

Switch : 4x POE + 1x uplink Industrial + SFP

CAM-1805
INDUSTRIAL 4X POE+ 100M 1X UPLINK 1000M + 1XSFP
Afbeeldingen van Switch : 8x POE + 1X uplink Industrial + SFP

Switch : 8x POE + 1X uplink Industrial + SFP

CAM-1806
INDUSTRIAL 8X POE+ 100M 1X UPLINK 1000M + 1XSFP
Afbeeldingen van Ubiquiti UAP-AC-Pro

Ubiquiti UAP-AC-Pro

UAP-AC-Pro
Ubiquiti UAP-AC-Pro De Ubiquiti UAP AC Pro ondersteunt de nieuwste 802.11ac MIMO-technologie. Het access point werkt gelijktijdig op de 2,4 en 5 GHz frequentie en behaalt een maximale doorvoersnelheid van 1300 Mbps. Dankzij de weerbestendige behuizing is de UAP AC Pro geschikt voor zowel indoor als outdoor gebruik.
Afbeeldingen van SFP+ Glasvezel Module - LC

SFP+ Glasvezel Module - LC

CAM-1214683AK
Type: LC Duplex, Vezel: Multi Mode - 50/125μm, Ondersteuning: SFF-8431, Aansluiting: LC Female, Overdrachtssnelheid: max. 10 Gb/s.
Afbeeldingen van Ubiquiti UAP-AC-HD

Ubiquiti UAP-AC-HD

UAP-AC-HD
Ubiquiti UAP-AC-HD De Ubiquiti UAP-AC-HD is een professioneel access point met Wireless-AC Wave 2 technologie. De Ubiquiti UAP-AC-HD is voorzien van 4x4 Dual-Radio zenders met een maximale snelheid van 2,35 Gbps en MU-MIMO techniek. Hierdoor is het mogelijk om tot 500 apparaten te verbinden.
Afbeeldingen van Optical fiber cable 200m + LC connections

Optical fiber cable 200m + LC connections

CAM-OPTICABLE200AK
Kabel type: Duplex - 50/125μm, Vezel type: Multimode - OM3, Aansluiting 1: 2 x LC Male, Aansluiting 2: 2 x LC Male
Afbeeldingen van Optical fiber cable 300m + LC connections

Optical fiber cable 300m + LC connections

CAM-OPTICABLE300AK
Kabel type: Duplex - 50/125μm, Vezel type: Multimode - OM3, Aansluiting 1: 2 x LC Male, Aansluiting 2: 2 x LC Male
Afbeeldingen van Optical fiber cable 400m + LC connections

Optical fiber cable 400m + LC connections

CAM-OPTICABLE400AK
Kabel type: Duplex - 50/125μm, Vezel type: Multimode - OM3, Aansluiting 1: 2 x LC Male, Aansluiting 2: 2 x LC Male
Afbeeldingen van Optical fiber cable 500m + LC connections

Optical fiber cable 500m + LC connections

CAM-OPTICABLE500AK
Kabel type: Duplex - 50/125μm, Vezel type: Multimode - OM3, Aansluiting 1: 2 x LC Male, Aansluiting 2: 2 x LC Male
Afbeeldingen van Switch : 8x POE + 1x uplink 100Mbps

Switch : 8x POE + 1x uplink 100Mbps

CAM-263
8X POE 100M + 1 X UPLIINK 100M
Afbeeldingen van Ubiquiti UniFi AC Mesh M

Ubiquiti UniFi AC Mesh M

UFI-AC-MM
Ubiquiti UniFi AC Mesh M De UniFi AC Mesh is een zeer compact outdoor access point met de unieke Mesh-technologie. U kunt het access point standalone gebruiken, maar het is ook mogelijk het bereik te vergroten door losse UniFi AC Mesh units toe te voegen aan de omgeving. Met dual-band AC en snelheden tot 1167 Mbps.
Afbeeldingen van Switch : 8x POE 1000Mbps

Switch : 8x POE 1000Mbps

CAM-400
8X POE 1000M
Afbeeldingen van Ubiquiti NanoStation Loco M5 Duo pack

Ubiquiti NanoStation Loco M5 Duo pack

UNS-BR-M5DUAL
Ubiquiti NanoStation Loco M5 Wilt u een stabiele point-to-point verbinding creëren met een hoge doorvoersnelheid? Dan is het Ubiquiti NanoStation Loco M5 duo pack een uitstekende keuze. Met een zendvermogen van 23 dBm en een doorvoersnelheid tot 100 Mbps zit u altijd goed.